دانلود تحقیق وب سرویس و ویروسهای اینترنتی-50447397

خریدار گرامی شما میتوانید فایل (وب سرویس و ویروسهای اینترنتی) را ویرایش کنید. وب سرویس و ویروسهای اینترنتی - word (..doc) - دانلود,تحقیق,وب,سرویس,و,ویروسهای,اینترنتی,دانلود قسمتی از متن : 1 دانشگاه آزاد اسلامي – واحد سماء نيشابور عنوان: ودانلود تحقیق وب سرویس و ویروسهای اینترنتی|50447616|ybs|دانلود,تحقیق,وبسرویس,وویروسهای,اینترنتی
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع دانلود تحقیق وب سرویس و ویروسهای اینترنتیقابل مشاهده می باشد

خریدار گرامی شما میتوانید فایل (وب سرویس و ویروسهای اینترنتی) را ویرایش کنید.

وب سرویس و ویروسهای اینترنتی - word (..doc) - دانلود,تحقیق,وب,سرویس,و,ویروسهای,اینترنتی,دانلود


قسمتی از متن :‏1


‏دانشگاه آزاد اسلامي ‏–‏ واحد سماء نيشابور


‏عنوان:


‏وب سرویس و ویروسهای اینترنتی


‏استاد مربوطه :


‏سرکارخانم مهندس دهنوی


‏گرد آورنده :


‏محمد صادق ظریف استوار رمضانی


‏زمستان 1385


‏3


‏وب سرويس چيست ؟‏ ‏


اشاره :


کساني که با صنعت IT‏ آشنايي دارند حتما ً نام وب سرويس را شنيده اند . براي مثال ، بيش از 66 درصد کساني که در نظر سنجي مجله InfoWorld‏ شرکت کرده بودند بر اين توافق داشتند که وب سرويس ها مدل تجاري بعدي اينترنت خواهند بود . به علاوه گروه گارتنر پيش بيني کرده است که وب سرويس ها کارآيي پروژه هاي IT‏ را تا 30 در صد بالا مي برد . اما وب سرويس چيست و چگونه شکل تجارت را در اينترنت تغيير خواهد داد ؟


براي ساده کردن پردازش هاي تجاري ، برنامه هاي غير متمرکز (Enterprise‏) بايد با يکديگر ارتباط داشته باشند و از داده هاي اشتراکي يکديگر استفاده کنند . قبلا ً اين کار بوسيله ابداع استاندارد هاي خصوصي و فرمت داده ها به شکل مورد نياز هر برنامه انجام مي شد . اما دنياي وب و XML‏ ‏–‏ تکنولوژي آزاد براي انتقال ديتا ‏–‏ انتقال اطلاعات بين سيستم ها را افزايش داد . وب سرويس ها نرم افزارهايي هستند که از XML‏ براي انتقال اطلاعات بين نرم افزارهاي ديگر از طريق پروتوکول هاي معمول اينترنتي استفاده مي کنند .


به شکل ساده يک وب سرويس از طريق وب اعمالي را انجام مي دهد (توابع يا سابروتين ها ) و نتايج را به برنامه ديگري مي فرستد . اين يعني برنامه اي در يک کامپيوتر در حال اجراست ، اطلاعاتي را به کامپيوتري مي فرستد و از آن درخواست جواب مي کند ، برنامه اي که در آن کامپيوتر دوم است کارهاي خواسته شده را انجام مي دهد و نتيجه را بر روي ساختارهاي اينترنتي به برنامه اول بر مي گرداند . وب سرويس ها مي توانند از پروتکول هاي زيادي در اينترنت استفاده کنند اما بيشتر از HTTP‏ که مهم ترين آنهاست استفاده مي شود .


وب سرويس هر توع کاري مي تواند انجام دهد . براي مثال در يک برنامه مي تواند آخرين عنوان هاي اخبار را از وب سرويس


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :
توجه فرمایید بدلیل تهیه ی تصویر با نرم افزار های خارجی متن نمایش داده شده در تصاویر ممکن است دارای اشکالاتی در نمایش برخی حروف باشد که در فایل اصلی بدون مشکل استمطالب دیگر:
🔑امام حسین🔑قیام عاشورا🔑واقعه غدیر خم🔑کتاب صوتی قدرت از راندا برن🔑تراز یاب ها🔑معماری اسلامی🔑امر به معروف و نهی از منکر🔑حضرت مسیح🔑تحقیق خلافت عمر🔑تحقیق بایدها و پیامدها در قیام عاشورا🔑اهميت زكات در قرآن و حديث🔑تحقیق جراحی پلاستیک گوش🔑بهداشت محیط زیست🔑کسب درامد از اینترنت روزی3 میلیون تومان تضمینی و تست شده🔑تحقیق دستگاه تنفس🔑تحقیق نماز🔑مقاله بهداشت و سلامتي🔑دانشمند ایرانی ابوریحان بیرونی🔑دانشمند ابوعلي سينا🔑تحقیق تشریح سرطان🔑کتاب آموزش بازاریابی به شیوه اینستاگرام🔑کتاب گام به گام بازاريابي اينترنتي🔑کتاب 161 نکته موفقیت در کسب و کار اینترنتی🔑کتاب خودآموز مکالمات زبان سوئدی🔑دیکشنری تصویری کره ای - انگلیسی