دانلود تحقیق ویندوز 2003 سرور-50447409

برای شما بازدید کننده محترم این مقاله کامل را تهیه کرده ایم. ویندوز 2003 سرور قسمتی از متن : 1 فصل اول : معرفی ویندوز سِرور 2003 ویندوز سرور 2003 نسبت به ویندوز 2000 گام بزرگی به جلو محسوب می شود. برای مدیران شبکه های ویندوز NT هم این نگارش جددانلود تحقیق ویندوز 2003 سرور|50447628|ybs|دانلود,تحقیق,ویندوز,2003,سرور
بهترین فایل قابل دانلود و دریافت با موضوع دانلود تحقیق ویندوز 2003 سرورقابل مشاهده می باشد

برای شما بازدید کننده محترم این مقاله کامل را تهیه کرده ایم.
ویندوز 2003 سرور

قسمتی از متن :‏1


‏فصل اول : ‏معرفی ویندوز سِرور 2003


‏ویندوز سرور 2003 نسبت به ویندوز 2000 گام بزرگی به جلو محسوب می‏‌‏شود. برای مدیران شبکه‏‌‏های ویندوز NT‏ هم این نگارش جدید سیستم‏‌‏عامل مایکروسافت آن قدر ابزار و کنترل‏‌‏های مدیریتی زیادی را به ارمغان آورده است که آنها را از ادامه کار با NT‏ منصرف می‏‌‏کند.


‏ویرایش‏‌‏های ویندوز سرور 2003


‏* ویندوز سرور 2003 ویرایش standard


‏* ویندوز سرور 2003 ویرایش enterprise‏ (نگارش‏‌‏های 32 و 64 بیتی)


‏* ویندوز سرور 2003 ویرایشdatacenter


‏* ویندوز سرور 2003 ویرایشweb server


‏ویرایش standard


‏ویرایش standard‏ ویندوز سرور 2003 برای اغلب شبکه‏‌‏ها مناسب است. این ویرایش، چندپردازشی متقارن (SMP)‏ چهارراهه و 4 گیگابابت RAM‏ را پشتیبانی می‏‌‏کند. از ویرایش استاندارد می‏‌‏توان برای میزبانی network load balancing‏ (ولی نه cluster services‏) و terminal server‏ استفاده کرد.


‏2


‏ویرایش enterprise


‏ویرایش enterprise‏ چنان طراحی شده است که همه نیازهای شرکت‏‌‏هایی با هر اندازه را برآورده می‏‌‏سازد. این ویرایش SMP‏ هشت‏‌‏راهه، 32 گیگابایت RAM‏ در نگارش سی و دو بیتی، 64 گیگابایت RAM‏ در نگارش 64 بیتی، و همچنین خوشه‏‌‏بندی سرویس‏‌‏دهنده‏‌‏ها تا هشت گره را پشتیبانی می‏‌‏کند.


‏ویرایش enterprise‏ جایگزین ویرایش advanced server‏ ویندوز 2000 شده است.


‏ویرایش datacenter


‏ویرایش datacenter‏ که قدرتمندترین ویندوز به شمار می‏‌‏آید در نگارش سی و دو بیتی، SMP‏ی 32 راهه و در نگارش 64 بیتی، SMP‏ی 64 راهه را پشتیبانی می‏‌‏کند. این ویرایش در نگارش سی و دو بیتی 64 بیتی 512 گیگابایت RAM‏ را پشتیبانی می‏‌‏کند.


‏ویرایش web


‏این محصول جدید ویندوز برای ایجاد و راه‏‌‏اندازی سایت وب ساخته شده است. این ویرایش شامل IIS‏ نگارش 6/0 و اجزای دیگری است که امکان میزبانی برنامه‏‌‏ها و صفحات وب و سرویس‏‌‏های وب XML‏ را فراهم می‏‌‏کنند. از ویرایش web‏ نمی‏‌‏توان برای راه‏‌‏اندازی مزرعۀ سرویس‏‌‏دهندۀ وب که به خوشه‏‌‏بندی نیاز دارد استفاده کرد، و در آن نمی‏‌‏توان هیچ گونه سرویس مدیریت شبکه مثل اکتیودایرکتوری، سرویس‏‌‏های DNS‏ ، یا سرویس‏‌‏های DHCP‏ را نصب نمود.


تصاویری از چند صفحه نخست فایل :
توجه فرمایید بدلیل تهیه ی تصویر با نرم افزار های خارجی متن نمایش داده شده در تصاویر ممکن است دارای اشکالاتی در نمایش برخی حروف باشد که در فایل اصلی بدون مشکل استمطالب دیگر:
📃كاربرد علم فیزیك در ورزش1📃فیزیولوژی ورزشی📃نقش ورزش در از بین بردن افسردگیها📃کمر درد📃فوائد ورزش📃شاهنامة فردوسی📃طرحی نو در اندازیم📃مكتب تربیتی امام خمینی (ره)📃كتاب سوزی ایران و مصر📃ویتگنشتاین متقدم و ویتگنشتاین متأخر📃اقتصاد بین الملل و تبعات آن بر اقتصاد داخلی📃برآورد مالی شركتها و سازمانهای مختلف و اثر آن بر تورم📃بررسی اثرات اقتصادی الحاق ایران به سازمان تجارت جهانی (WTO) بر صنعت بیمة كشور📃بررسی انواع ابزارهای مالی در بازارهای مالی جهان جهت جذب سرمایه های مردمی و رشد اقتصادی📃بررسی عوامل موثر بر رضایت شغلی كاركنان سازمان مدیریت و برنامه ریزی📃تحقیق درمورد xsd📃انیمیشن سنتی📃همه چیز درباره ی انیمیشن📃برخی از روشهای نفوذ به شبکه و راههای مقابله به آن📃بررسی مشکلات پیاده سازی بودجه بندی عملیاتی در بانکهای سپه استان یزد و ارائه راهکار مناسب📃تنها پکیج آموزشی کاملا عملی و فوق العاده آسان، کسب درآمد فوری از اینترنت📃پرداخت یارانه در ایران📃پیامدهای جهانی شدن بازارهای مالی📃تأثیر تبلیغات بازرگانی در عصر ارتباطات برای كالاهای گوناگون📃تأثیر تحصیلات زنان بر توسعه اقتصادی كشور